UL

UL Mark

UL در سال 1894 تاسیس شد و به طور عمده توسط سرمایه دپارتمان بیمه آتش پشتیبانی شد.
UL در زبان انگلیسی (بیمه گر آزمایشگاه ها) می باشد .
این شرکت توسط شورای متشکل از کارشناسان امنیتی، مقامات دولتی، مصرف کنندگان و نمایندگان در صنعت آموزش و پرورش، خدمات عمومی، صنعت بیمه و بخش استانداردها ، و رئیس جمهور و معاون آن است. در حال حاضر، UL دارای پنج آزمایشگاه در ایالات متحده است و مقر آن در شمال شیکاگو و در شمال brook town است در حالی که این شرکت آزمایشگاه در تایوان و هنگ کنگ نیز دارد. در ایالات متحده، نشان UL نماد ایمنی برای مصرف کنندگان است و در جهان، مورد اعتماد ترین شرکت ارزیابی انطباق برای تولید کنندگان است .
UL با استفاده از روش های علمی برای مطالعه و شناسایی و انجام انواع آزمونهای مواد، دستگاه ها، محصولات، تجهیزات و ساخت و ساز باعث کاهش درجه ریسک ، آسیب می شود .

انواع نشانهای UL :

1- UL Listing Mark :
این علامت به عنوان یکی از شایع ترین علائم UL است. اگر یک محصول با این نشان UL علامت گذاری شده باشد نشاندهنده این است که نمونه نماینده محصول الزامات ایمنی ULرا برآورده کرده است . این الزامات عمدتا بر اساس استانداردهای منتشر شده خود UL برای ایمنی می باشند . این نوع نشان معمولا بر روی لوازم و تجهیزات کامپیوتر، کوره ها و بخاری ها، فیوز ها، تخته های پانل های الکتریکی، هشدار دهنده دود ،مونوکسید کربن، آتش خاموش کن قابل حمل ، دستگاه فلوتاسیون شخصی، شیشه مقاوم در برابر گلوله ، و . . .
2- UL Classification Mark :
این علامت نشان با توجه به ویژگی های خاصی از محصولات که دارای طیف محدودی از خطرات هستند استفاده می شود. به طور معمول، محصولات توسط این نشان به طور کلی برای مصالح ساختمانی و تجهیزات صنعتی طبقه بندی می شود. نمونه هایی از انواع تجهیزات طبقه بندی شده توسط UL شامل : درهای ضد آتش، چرخ دنده ها ، کامیون های صنعتی و . . .

3- UL Recognized Component Mark :
این نشان به طور خاص بر روی قطعات و اجزای تشکیل دهنده که بخشی از یک محصول بزرگتر و یا سیستم می باشد کاربرد دارد. این علامت در طیف وسیعی از محصولات کاربرد دارد ، از جمله : برخی از سوئیچ ها، منابع تغذیه، تخته سیم کشی چاپ، برخی از انواع تجهیزات کنترل صنعتی و هزاران محصولات دیگر.

4- UL Functional Safety Mark :
این نشان مربوط به ایمنی محصولات است و همچنین ایمنی عملکردی محصول را مورد بررسی قرار می دهد . بر اساس کاربرد و استفاده از محصول، ارزیابی ایمنی عملکردی مطابق با الزامات استاندارد عملکردی ایمنی انجام می شود. بررسی ایمنی عملکردی شامل ارزیابی از یک مدار بحرانی ایمنی مطابق با اعلام رتبه بندی ایمنی مربوط به نرم افزار، سخت افزار، عوامل استرس محیطی (مانند EMC) و ایمنی فرآیندهای مدیریت چرخه عمر است.
عناصر این نشان عبارتند از:
- سطح ایمنی مذکور اعلام شده توسط تولید کننده محصول
- استانداردهای ایمنی کاربردی سطح ایمنی به عنوان سطح یکپارچگی ایمنی (SIL)
- شناسایی سطح یکپارچگی ایمنی (SIL)، سطح عملکرد (PL) و یا کلاس ایمنی

5- ULC Mark :
این نشان مورد پذیرش آزمایشگاههای کانادا قرار گرفته است و یک عضو از خانواده UL می باشد. این علامت در سراسر کشور کانادا برای بسیاری از انواع محصولات، از جمله مصالح ساختمانی و محافظت از آتش و . . . به رسمیت شناخته شده است.

6- UL Energy Mark :
این نشان در سیستم های تهویه هوا و کوره، یخچال و فریزر، ماشین ظرفشویی، واشر و خشک کن، آب گرم کن، تجهیزات پخت و پز، و محصولات مشابه با استانداردهای بهره وری انرژی مورد ارزیابی قرار می گیرد .

7- UL Environmental and Public Health Mark :
این نشان برای کیفیت آب کاربرد دارد . علامت UL برای کیفیت آب را می توان بر روی افزودنی ها ، تصفیه آب آشامیدنی، تصفیه آب یا فیلتراسیون، قطعات و اجزای تشکیل، قطعات سیستم آب آشامیدنی و مواد، و توزیع و لوله کشی محصولات استفاده کرد .

8- UL Gas-Fired Mark :
این نشان به طور انحصاری در بویلرهای گاز و لوازم و تجهیزات گاز استفاده می شود. علامت گذاری به عنوان گاز نشان می دهد انطباق محصول با استانداردهای گاز در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده، از جمله UL، ANSI Z21/Z83 از سری و استاندارد CSA CGA. خطرات قابل پیش بینی، از جمله گاز و خطرات الکتریکی در این نشان مورد بررسی قرار می گیرد .

9- UL Marine Mark :
این نشان برای محصولاتی برای استفاده های دریایی کاربرد دارد . این نشان برای ایمنی در برابر خطراتی که در معرض محیط های دریایی خشن مانند لرزش، ضربه، حفاظت از سیستم جرقه زنی، نفوذ آب و نمک اسپری خوردگی مشترک در قایق تفریحی و قایق رخ می دهد ، استفاده می شود . نمونه هایی از این نوع تجهیزات دریایی به عنوان عبارتند از آلترناتور، باتری شارژر / اینورتر قدرت، چراغ های ناوبری، و مخازن سوخت، فیلتر و پمپ و ...

10- UL Plumbing Mark :
این علامت برای محصولات مربوط به لوله کشی و به طور واضح شناسایی آن دسته از محصولات که با رعایت بهداشت و استانداردهای عملکرد و الزامات مربوط به سیستم لوله کشی استفاده میشوند ، کاربرد دارد .

11- UL Security Mark :
این نشان برای محصولات امنیتی کاربرد دارد . نمونه ای از این محصولات عبارتند از : تشخیص نفوذ، آلارم سرقت ، کنترل دسترسی، هشدار دهنده ضد سرقت، سیستم های نظارت، و . . .

12- UL Signaling Mark :
این علامت برای محصولاتی که دارای منبع سیگنال بوده کاربرد دارند که شامل هشدار دهنده های دود، آلارم آتش و سیستم های احضار پرستار بیمارستان و . . .

13- Environmental Product Declaration (EPD) :
اعلامیه محصولات محیط زیست (EPD)، گزارش جامع و هماهنگ شده بین المللی است که که در آن محصول در سراسر چرخه عمرش ، محیط زیست را تحت تاثیر قرار است.

14- UL Registered Firm Mark :
این نشان برای محصول نبوده و برای سیستمهای مدیریتی شرکتها می باشد مانند ISO 9001 که شرکتها مطابق با مورد ارزیابی قرار می گیرند .

15- UL Performance Verified Mark :
این علامت برای ارتباطات و انتقال داده ها به صورت کابلی و یا فیبر نوری کاربرد دارد و مطابق با استانداردهای عملکرد مانند ISO / IEC 11801، و NEMA WC66 استفاده شود.

16- UL NEBS Mark :
سیستم های شبکه و تجهیزات ساختمان (NEBS) برای تجهیزات ارتباط از راه دور و مطابق با SR-3580 به کار می رود . گزارش UL NEBS اطلاعات مربوط به سطح، پیکربندی آزمایش، معیارهای عملیاتی مورد استفاده برای آزمایش، برنامه آزمون و نتایج آزمون را فراهم می کند.

17- UL RoHS Product Mark :
این نشان سازگار با استاندارد RoHS اروپا می باشد که نمونه ای از محصولات در سطح مواد همگن برای حضور شش مواد (سرب، جیوه، کادمیوم، کروم ظرفیتی، پی فنیل و دی فنیل اتر محدود شده است .

18- UL Environment ECO LOGO :
نشان اکولوژیکی برای عملکرد زیست محیطی یک محصول در طول چرخه عمر خود می باشد که نشان می دهد که محصول تحت آزمایش دقیق علمی و جامع ، برای اثبات انطباق آن با استانداردهای سختگیرانه زیست محیطی قرار گرفته است .

الزامات و مستندات فنی :

1- اطلاعات و داده های مربوط به شرکت و محصول

(A). نام محصول
(B). مدل محصول
(C). کاربرد محصول
D).). لیست قطعات به کار رفته در محصول
(E). خواص الکتریکی و ارائه شماتیک الکتریکی (مدار)

2- تست محصول
3- دستورالعملها و نمودارهای فرایند تولید مانند : OPC و FPC و ...
4- دفترچه راهنمای استفاده کاربر
5- نقشه های فنی و مدار
6- و . . .

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :
تصویر :

rezaei

ASME استانداردهای انجمن مهندسین مکانیک آمریکا
ASTM استانداردهای انجمن تست مواد آمریکا
ACI استانداردهای انجمن بتون آمریکا
BSI استانداردهای مؤسسه ی استانداردهای بریتانیا
DIN استانداردهای مؤسسه استانداردهای آلمان
IESNA استانداردهاي انجمن مهندستهیه و فروش انواع استاندارد ي روشنايي
ANSI استانداردهاي مؤسسه ملي استانداردهاي آمريكا
CEN(EN) استانداردهای کمیته استاندارد سازی اروپا
UL استانداردهاي آزمايشگاههاي ايمني
NEMA استانداردهاي انجمن وسائل برقي
ICEA استانداردهاي انجمن مهندسین کابل
AA استانداردهاي انجمن آلومينيوم
AATCC استاندارد رنگ و شيمي نساجي آمريكا
ABMA استانداردهاي انجمن ياتاقان وبلبرينگ امريكا
AES استاندارد مهندسي صوت
AGA استاندارد هاي انجمن گاز امريكا
AGMA استاندارد هاي انجمن توليد كنندگان چرخ دنده امريكا
AISC استانداردهاي سازهاي فولادي امريكا
AIAA استاندارد فضانوردي و ستاره شناسي آمريكا
ANS استاندارد انرژي اتمي آمريكا
ASHRAE استانداردهاي سرمايش و گرمايش دما در ساختمان تاسيسات ساختمان
ASSE استاندارد انجمن بهداشت آمريكا
AWS استانداردهاي انجمن جوشكاري آمريكا
AWWA استانداردهاي انجمن آمريكايي دستگاههاي آبرسان
BHMA استانداردهای انجمن ساخت ابزار سازه ها نظیر دربها
CGA استانداردهاي انجمن گازفشرده
CIVIL استانداردها وهند بوك مهندسي عمران (MERRITT)
CMAA استانداردهاي انجمن توليد كنندگان جرثقيل وبالا برها
CTI استانداردهاي فناوري هاي سيستم هاي خنك كننده
DANIELI استانداردهاي فولاد ايتاليا
DNV-BV استانداردهاي قايق ها و كشتي هاي با سرعت بالا وكم
EJMA استاندارد انجمن اتصالات انبساطی
EC استاندارد اتحاديه اروپا
EURO استاندارد انجمن اروپا
GPA استانداردهاي انجمن پردازش دهنده گاز
HI. استانداردهاي انجمن هيدروليك
IECQ استانداردهاي كنترل كيفيت كميته بين المللي الكترونيك
INCITS استاندارد بين المللي تكنولوژي اطلاعات
ISA استانداردهاي انجمن آمريكايي ابزارآلات اندازه گيري
ITU-R استانداردهاي اتحاديه بين المللي مخابرات/ بخش ارتباطات راديويي
ITU-T استانداردهاي اتحاديه بين المللي مخابرات/ بخش ارتباطات مخابراتی
JIS استانداردهاي صنعتي ژاپن
JTC1 استانداردهاي كميته استاندارد فني اتصالات
MSS استانداردهاي انجمن توليد كنندگان شير الات و اتصالات
NACE استانداردهاي انجمن خوردگي آمريكا
NSF استاندارد بين المللي صنايع غذايي
OSHHA استاندارد ايميني وبهداشت شغل
PSA استانداردهای کارخانه خودرو سازی پژو فرانسه
PFI استاندارد هاي انجمن لوله
PPI استانداردهاي لوله هاي پلاستيكي امريكا
RWMA استانداردهاي انجمن جوشكاري مقاومتي
SAE استاندارد انجمن قطعات اتومبيل
SSPC استانداردهاي انجمن پوشش وروكش هاي محافظتي مانند رنگ و...
TEMA استانداردهاي انجمن توليدكنندگان مبدل هاي حرارتي آمريكا
IPS استانداردهای نفت ایران
UBC كدهاي ساختمان سازي وزلزله و...

09121713432===446597791

rezaei
پاسخ
REZAEII

din DIN استاندارد 44659791 - Eforosh ايفروشnfpa NFPA استاندارد 09121713432 استاندارد api astm asme din iec ieee استاندارد فولاد کارخانه دانيلي ايتاليا DANIELI - کالاي استاندارد ...در تهران 44659791 استاندارد BSI DIN ISO ANSI API IEC IEEE استاندارد BSI DIN ISO ANSI API IEC IEEE استاندارد BSI DIN ISO ANSI API IEC IEEE EN CEC SSP ستاندارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEE ارائه استانداردهاي مهندسي روز دنيا ويرايش 1997 الي 2008 استاندارد آزمايشگاهي A2LA استاندارد آلومينيوم AA استاندارد رنگ و شيمي نساجي AATCC استانداردهاي انجمن ياتاقان ABMA استاندارد اداره کشتيراني ABS استاندارد بتون ACI استاندارد مهندسي صوت AES استاندارد گاز AGA استاندارد انجمن توليد کنندگان چرخ دنده AGMA استاندارد فضانوردي و ستاره شناسي AIAA استاندارد مديريت اطلاعات و تصوير AIIM استاندارد انرژي اتمي ANS استاندارد موسسه ملي استانداردهاي ANSI استاندارد نفت API استاندارد تهويه مطبوع و تبريد ARI استاندارد ارسال و دريافت پيام در هوا و فضا ARINC استاندارد صوت ASA استاندارد تاسيسات ساختمان ASHRAE هندبوک مهندسان مکانيک ASME استاندارد انجمن امريکايي مهندسين مکانيک ASME استاندارد انجمن امريکايي کنترل کيفيت ASQ- ASQC استاندارد انجمن بهداشت ASSE استاندارد انجمن تست مواد ASTM استاندارد انجمن جوشکاري AWS استاندارد انجمن دستگاههاي آبرسان AWWA استاندارد موسسه استانداردهاي بريتانيا BSI استاندارد اروپا CEN استاندارد برق و الکترونيک اروپا CENELEC استاندارد پست و مخابرات اروپا CEPT استاندارد انجمن گاز فشرده CGA استانداردها کشور کانادا CSA استاندارد ملي آلمان DIN استاندارد اتحاديه اروپا EC استاندارد اطلاعاتي و ارتباطي اروپا ECMA استاندارد اتحاديه خودرو اروپا ECC/ECE استاندارد اتحاديه صنايع الکترونيک EIA EJMA استاندارد مخابرات اروپا ETSI استاندارد انجمن اروپا EURO استانداردهاي کارخانه فورد موتور FORD استانداردهاي شرکت جنرال موتورز GM استاندارد پردازشگرهاي گاز GPA استانداردهاي انجمن هيدروليک HI استاندارد بين المللي انرژي اتمي IAEA استانداردهاي انجمن مهندسين کابل ICEA استانداردهاي مهندسين الکترونيک در زمينه برق و مخابرات IEEE استاندارد کميته بين‏المللي الکترونيک IEC استاندارد مهندسان روشنايي IESNA استاندارد بين المللي ميکروالکترونيک IMAPS استاندارد بين المللي تکنولوژي اطلاعات INCITS استاندارد اتصالات الکترونيک IPS استاندارد صنعت نفت ايران IPS استاندارد ابزارآلات و سيستمهاي اندازه‏گيري ISA استانداردهاي سازمان بين المللي استاندارد ISO استاندارد بين المللي ارتباطات راديويي ITU-R استاندارد بين المللي ارتباطات مخابراتي ITU-T استانداردهاي صنعتي ژاپني JIS استاندارد فني اتصالات JTS1 استانداردهاي نظامي MIL استانداردهاي دفاعي بريتانيا MOD استاندارد شيرآلات و اتصالات MSS استاندارد انجمن خوردگي NACE استاندارد تکنولوژي اطلاعات NCITS استاندارد توليدکنندگان لوازم برقي NEMA انجمن ملي ايمني از آتش NFPA استاندارد مربوط به هيدروليک و سيالات NFPA استاندارد بين المللي صنايع غذايي NSF استاندارد ارتباطات حمل و نقل NTCIP استاندارد لوله و اتصالات PFI استاندارد لوله‏هاي پلاستيکي PPI استاندارد انجمن مقاومت جوشکاري RWMA استاندارد انجمن مهندسين خودروسازي SAE استاندارد روکش کاري و محافظت سطوح امريکا SSPC استاندارد کاغذ و کارتن امريکا TAPPI استانداردهاي آزمايشگاههاي شيمي 09121713432---44659791 کل استانداردها 1000000 تومان صاحبدل نام: sahebdel


REZAEII
پاسخ
REZAEII

دانلود استاندارد ,فروش استاندارد,دانلود استاندارد 2014,فروش استاندارد 2014

فروش استاندارد ASTM,دانلود استاندارد ASTM,خرید استاندارد ASTM,آرشیواستاندارد ASTM,فایل پی دی اف استاندارد ASTMفایل pdf استاندارد ASTM
فروش استاندارد API,دانلود استاندارد API,خرید استاندارد API ,آرشیواستاندارد API ,فایل پی دی اف استاندارد API فایل pdf استاندارد API
فروش استاندارد ASME,دانلود استاندارد ASME ,خرید استاندارد ASME ,آرشیواستاندارد ASME ,فایل پی دی اف استاندارد ASME فایل pdf استاندارد ASME
فروش استاندارد ISO,دانلود استاندارد ISO,خرید استاندارد ISO,آرشیواستاندارد ISO,فایل پی دی اف استاندارد ISOفایل pdf استاندارد ISO
فروش استاندارد IEC,دانلود استاندارد IEC,خرید استاندارد IEC,آرشیواستاندارد IEC,فایل پی دی اف استاندارد IECفایل pdf استاندارد IEC
فروش استاندارد AWS,دانلود استاندارد AWS ,خرید استاندارد AWS ,آرشیواستاندارد AWS ,فایل پی دی اف استاندارد AWS فایل pdf استاندارد AWS
فروش استاندارد BSI,دانلود استاندارد BSI,خرید استاندارد BSI,آرشیواستاندارد BSI,فایل پی دی اف استاندارد BSIفایل pdf استاندارد BSI
فروش استاندارد BS EN,دانلود استاندارد BS EN,خرید استاندارد BS EN,آرشیواستاندارد BS EN,فایل پی دی اف استاندارد BS ENفایل pdf استاندارد BS EN
فروش استاندارد DIN,دانلود استاندارد DIN,خرید استاندارد DIN,آرشیواستاندارد DIN,فایل پی دی اف استاندارد DINفایل pdf استاندارد DIN
"فروش استاندارد ASME BPVC
(Sections)",دانلود استاندارد(Sections) ASME BPVC,خرید استاندارد (Sections) ASME BPVC,آرشیواستاندارد (Sections) ASME BPVC,فایل پی دی اف استاندارد (Sections) ASME BPVCفایل pdf استاندارد (Sections) ASME BPVC
فروش استاندارد NFPA,دانلود استاندارد NFPA ,خرید استاندارد NFPA ,آرشیواستاندارد NFPA ,فایل پی دی اف استاندارد NFPA فایل pdf استاندارد NFPA
فروش استاندارد ACI,دانلود استاندارد ACI ,خرید استاندارد ACI,آرشیواستاندارد ACI,فایل پی دی اف استاندارد ACIفایل pdf استاندارد ACI
فروش استاندارد ANSI,دانلود استاندارد ANSI,خرید استاندارد ANSI,آرشیواستاندارد ANSI,فایل پی دی اف استاندارد ANSIفایل pdf استاندارد ANSI
فروش استاندارد ASHRAE,دانلود استاندارد ASHRAE ,خرید استاندارد ASHRAE ,آرشیواستاندارد ASHRAE ,فایل پی دی اف استاندارد ASHRAE فایل pdf استاندارد ASHRAE
فروش استاندارد AASHTO,دانلود استاندارد AASHTO,خرید استاندارد AASHTO ,آرشیواستاندارد AASHTO ,فایل پی دی اف استاندارد AASHTO فایل pdf استاندارد AASHTO
فروش استاندارد IEEE,دانلود استاندارد IEEE,خرید استاندارد IEEE,آرشیواستاندارد IEEE,فایل پی دی اف استاندارد IEEEفایل pdf استاندارد IEEE
فروش استاندارد ISA,دانلود استاندارد ISA ,خرید استاندارد ISA ,آرشیواستاندارد ISA ,فایل پی دی اف استاندارد ISA فایل pdf استاندارد ISA
فروش استاندارد DOD&MIL,دانلود استاندارد DOD&MIL,خرید استاندارد DOD&MIL,آرشیواستاندارد DOD&MIL,فایل پی دی اف استاندارد DOD&MILفایل pdf استاندارد DOD&MIL
فروش استاندارد NACE,دانلود استاندارد NACE,خرید استاندارد NACE,آرشیواستاندارد NACE,فایل پی دی اف استاندارد NACEفایل pdf استاندارد NACE
فروش استاندارد SAE,دانلود استاندارد SAE ,خرید استاندارد SAE ,آرشیواستاندارد SAE ,فایل پی دی اف استاندارد SAE فایل pdf استاندارد SAE
فروش استاندارد UIC,دانلود استاندارد UIC ,خرید استاندارد UIC ,آرشیواستاندارد UIC ,فایل پی دی اف استاندارد UIC فایل pdf استاندارد UIC
فروش استاندارد UL,دانلود استاندارد UL ,خرید استاندارد UL,آرشیواستاندارد UL,فایل پی دی اف استاندارد ULفایل pdf استاندارد UL
فروش استاندارد2014 ASTM,دانلود رایگان استاندارد ASTM,خرید استاندارد 2014 ASTM,آرشیواستاندارد 2014 ASTM,فایل پی دی اف استاندارد 2014 ASTMفایل pdf استاندارد 2014 ASTM
فروش استاندارد2014 API,دانلود رایگان استاندارد API,خرید استاندارد 2014 API ,آرشیواستاندارد API2014 ,فایل پی دی اف استاندارد 2014API فایل pdf استاندارد2014 API
فروش استاندارد2014 ASME,دانلود رایگاناستاندارد ASME ,خرید استاندارد 2014 ASME ,آرشیواستاندارد 2014 ASME ,فایل پی دی اف استاندارد 2014 ASME فایل pdf استاندارد2014 ASME
فروش استاندارد2014 ISO,دانلود رایگان استاندارد ISO,خرید استاندارد 2014 ISO,آرشیواستاندارد 2014 ISO,فایل پی دی اف استاندارد 2014 ISOفایل pdf استاندارد2014 ISO
فروش استاندارد2014 IEC,دانلود رایگان استاندارد IEC,خرید استاندارد2014 IEC,آرشیواستاندارد 2014 IEC,فایل پی دی اف استاندارد 2014 IECفایل pdf استاندارد2014 IEC
فروش استاندارد2014 AWS,دانلود رایگان استاندارد AWS ,خرید استاندارد AWS 2014,آرشیواستاندارد AWS 2014,فایل پی دی اف استاندارد 2014 AWS فایل pdf استاندارد2014 AWS
فروش استاندارد2014 BSI,دانلود رایگان استاندارد BSI,خرید استاندارد 2014 BSI,آرشیواستاندارد 2014 BSI,فایل پی دی اف استاندارد 2014 BSIفایل pdf استاندارد2014 BSI
فروش استاندارد2014 BS EN,دانلود رایگان استاندارد BS EN,خرید استاندارد 2014 BS EN,آرشیواستاندارد BS EN 2014 ,فایل پی دی اف استاندارد 2014 BS ENفایل pdf استاندارد2014 BS EN
فروش استاندارد2014 DIN,دانلود رایگان استاندارد DIN,خرید استاندارد 2014 DIN,آرشیواستاندارد 2014 DIN,فایل پی دی اف استاندارد 2014 DINفایل pdf استاندارد2014 DIN
"فروش استاندارد ASME BPVC
(Sections)",دانلود رایگان استاندارد(Sections) ASME BPVC ,خرید استاندارد 2014 (Sections) ASME BPVC,آرشیواستاندارد 2014 (Sections) ASME BPVC,فایل پی دی اف استاندارد 2014 (Sections) ASME BPVCفایل pdf استاندارد 2014(Sections) ASME BPVC
فروش استاندارد2014 NFPA,دانلود رایگان استاندارد NFPA ,خرید استاندارد 2014 NFPA ,آرشیواستاندارد 2014 NFPA ,فایل پی دی اف استاندارد 2014 NFPA فایل pdf استاندارد2014 NFPA
فروش استاندارد2014 ACI,دانلود رایگان استاندارد ACI ,خرید استاندارد 2014 ACI,آرشیواستاندارد 2014 ACI,فایل پی دی اف استاندارد 2014 ACIفایل pdf استاندارد2014 ACI
فروش استاندارد2014ANSI,دانلود رایگان استاندارد ANSI,خرید استاندارد 2014 ANSI,آرشیواستاندارد ANSI 2014 ,فایل پی دی اف استاندارد 2014 ANSIفایل pdf استاندارد2014 ANSI
فروش استاندارد2014 ASHRAE,دانلود رایگان استاندارد ASHRAE ,خرید استاندارد 2014 ASHRAE ,آرشیواستاندارد 2014 ASHRAE ,فایل پی دی اف استاندارد 2014 ASHRAE فایل pdf استاندارد 2014 ASHRAE
فروش استاندارد2014 AASHTO,دانلود رایگان استاندارد AASHTO,خرید استاندارد 2014 AASHTO ,آرشیواستاندارد 2014 AASHTO ,فایل پی دی اف استاندارد 2014 AASHTO فایل pdf استاندارد2014 AASHTO
فروش استاندارد2014 IEEE,دانلود رایگان استاندارد IEEE ,خرید استاندارد 2014 IEEE,آرشیواستاندارد 2014 IEEE,فایل پی دی اف استاندارد 2014 IEEEفایل pdf استاندارد2014 IEEE
فروش استاندارد2014ISA,دانلود رایگان استاندارد ISA ,خرید استاندارد 2014 ISA ,آرشیواستاندارد ISA2014 ,فایل پی دی اف استاندارد ISA2014فایل pdf استاندارد2014 ISA
فروش استاندارد2014DOD&MIL,دانلود رایگان استاندارد DOD&MIL,خرید استاندارد 2014 DOD&MIL,آرشیواستاندارد 2014 DOD&MIL,فایل پی دی اف استاندارد DOD&MIL2014 فایل pdf استاندارد2014 DOD&MIL
فروش استاندارد2014 NACE,دانلود رایگان استاندارد NACE,خرید استاندارد 2014 NACE,آرشیواستاندارد 2014 NACE,فایل پی دی اف استاندارد 2014 NACEفایل pdf استاندارد 2014NACE
فروش استاندارد2014 SAE,دانلود رایگان استاندارد SAE ,خرید استاندارد 2014 SAE ,آرشیواستاندارد SAE2014 ,فایل پی دی اف استاندارد SAE2014 فایل pdf استاندارد2014 SAE
فروش استاندارد2014 UIC,دانلود رایگان استاندارد UIC ,خرید استاندارد 2014 UIC ,آرشیواستاندارد 2014 UIC ,فایل پی دی اف استاندارد 2014 UIC فایل pdf استاندارد2014 UIC
فروش استاندارد2014 UL,دانلود رایگان استاندارد UL ,خرید استاندارد 2014 UL,آرشیواستاندارد 2014 UL,فایل پی دی اف استاندارد 2014 ULفایل pdf استاندارد2014 UL

09121713432===44659791

REZAEII
پاسخ
rezaeii

32

ستاندارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEE

ارائه استانداردهاي مهندسي روز دنيا
ويرايش ۱۹۹۷ الي ۲۰۰۸
استاندارد آزمايشگاهي A2LA
استاندارد آلومينيوم AA
ا
استانداردهاي انجمن ياتاقان ABMA
استاندارد اداره كشتيراني ABS
استاندارد بتون ACI
استاندارد مهندسي صوت AES
استاندارد گاز AGA
استاندارد انجمن توليد كنندگان چرخ دنده AGMA
استاندارد فضانوردي و ستاره شناسي AIAA
استاندارد مديريت اطلاعات و تصوير AIIM
استاندارد انرژي اتمي ANS
استاندارد موسسه ملي استانداردهاي ANSI
استاندارد نفت API
استاندارد تهويه مطبوع و تبريد ARI
استاندارد ارسال و دريافت پيام در هوا و فضا ARINC
استاندارد صوت ASA
استاندارد تاسيسات ساختمان ASHRAE
هندبوك مهندسان مكانيك ASME
استاندارد انجمن امريكايي مهندسين مكانيك ASME
استاندارد انجمن امريكايي كنترل كيفيت ASQ- ASQC
استاندارد انجمن بهداشت ASSE
استاندارد انجمن تست مواد ASTM
استاندارد انجمن جوشكاري AWS
استاندارد انجمن دستگاههاي آبرسان AWWA
استاندارد موسسه استانداردهاي بريتانيا BSI
استاندارد اروپا CEN
استاندارد برق و الكترونيك اروپا CENELEC
استاندارد پست و مخابرات اروپا CEPT
استاندارد انجمن گاز فشرده CGA
استانداردها كشور كانادا CSA
استاندارد ملي آلمان DIN
استاندارد اتحاديه اروپا EC
استاندارد اطلاعاتي و ارتباطي اروپا ECMA
استاندارد اتحاديه خودرو اروپا ECC/ECE
استاندارد اتحاديه صنايع الكترونيك EIA
EJMA
استاندارد مخابرات اروپا ETSI
استاندارد انجمن اروپا EURO
استانداردهاي كارخانه فورد موتور FORD
استانداردهاي شركت جنرال موتورز GM
استاندارد پردازشگرهاي گاز GPA
استاندارد بين المللي انرژي اتمي IAEA
استانداردهاي انجمن مهندسين كابل ICEA
استانداردهاي مهندسين الكترونيك در زمينه برق و مخابرات IEEE
استاندارد بين المللي ميكروالكترونيك IMAPS
استاندارد بين المللي تكنولوژي اطلاعات INCITS
استاندارد اتصالات الكترونيك IPS
استاندارد صنعت نفت ايران IPS
استاندارد ابزارآلات و سيستمهاي اندازه‏گيري ISA
استاندارد بين المللي ارتباطات راديويي ITU-R
استاندارد بين المللي ارتباطات مخابراتي ITU-T
استانداردهاي صنعتي ژاپني JIS
استاندارد فني اتصالات JTS1
استانداردهاي نظامي MILfgfgfasgf
استاندارد شيرآلات و اتصالات MSS
استاندارد انجمن خوردگي NACE
استاندارد كاغذ و كارتن امريكا TAPPI
ASTM Standards Downloads
Latest Standards Direct from ASTM Buy Direct from ASTM Online
http://www.astm.org►استانداردهاي آزمايشگاههاي شيمي
۰۹۱۲۱۷۱۳۴۳۲—۴۴۶۵۹۷۹۱ كل استانداردها ۱۰۰۰۰۰۰ تومان صاحبدل

rezaeii
پاسخ
REZAEI
http://WWW.SSTANDARD.BLOGFA.COM


استانداردها و کتب رشته های مختلف مهندسی و پزشکی
استانداردهای پزشکی و دارویی USP EP
CEC SSP
ستاندارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEE
ANSI – BSI – CSA – DIN – JIS
A
(CEN)EN – EC – EURO – ISA – ISO
DBL-ECE-EEC-FMVSS-FORD-GM -ISUZU- JASO -KES -NES-OPEL-RENAULT-SAE
CECC-CEPT-CENELEC-EIA-ETS I-ICEA-IEC-IECQ-IEEE-IMAP S-INCITS-IPC-ITU RT-JTC1-NEMA
ACI-AES-AISC-AREA-ARI-ASA- ASHR AE-ASSE-AWS-AWWA-BHM A-IESNA-MSS-NFPA-PFI-PPI-RWMA-UBC
A2LA – AATCC – ABMA -ABS -AGMA – AIAA – AIIM – ANS -ARINC – ASAE – CGSB -ECMA – IAEA – NSF -TAPPI – TEMA – UL
ارائه استانداردهای مهندسی روز دنیا
استاندارد آزمایشگاهی A2LA
استاندارد آلومینیوم AA
استاندارد رنگ و شیمی نساجی AATCC
استانداردهای انجمن یاتاقان ABMA
استاندارد اداره کشتیرانی ABS
استاندارد بتون ACI
استاندارد مهندسی صوت AES
استاندارد گاز AGA
استاندارد انجمن تولید کنندگان چرخ دنده AGMA
استاندارد فضانوردی و ستاره شناسی AIAA
استاندارد مدیریت اطلاعات و تصویر AIIM
استاندارد انرژی اتمی ANS
استاندارد موسسه ملی استانداردهای ANSI
استاندارد نفت API
استاندارد تهویه مطبوع و تبرید ARI
استاندارد ارسال و دریافت پیام در هوا و فضا ARINC
استاندارد صوت ASA
استاندارد تاسیسات ساختمان ASHRAE
هندبوک مهندسان مکانیک ASME
استاندارد انجمن امریکایی مهندسین مکانیک ASME
استاندارد انجمن امریکایی کنترل کیفیت ASQ- ASQC
استاندارد انجمن بهداشت ASSE
استاندارد انجمن تست مواد ASTM
استاندارد انجمن جوشکاری AWS
استاندارد انجمن دستگاههای آبرسان AWWA
استاندارد موسسه استانداردهای بریتانیا BSI
استاندارد اروپا CEN
استاندارد برق و الکترونیک اروپا CENELEC
استاندارد پست و مخابرات اروپا CEPT
استاندارد انجمن گاز فشرده CGA
استانداردها کشور کانادا CSA
استاندارد ملی آلمان DIN
استاندارد اتحادیه اروپا EC
استاندارد اطلاعاتی و ارتباطی اروپا ECMA
استاندارد اتحادیه خودرو اروپا ECC/ECE
استاندارد اتحادیه صنایع الکترونیک EIA
EJMA
استاندارد مخابرات اروپا ETSI
استاندارد انجمن اروپا EURO
استانداردهای کارخانه فورد موتور FORD
استانداردهای شرکت جنرال موتورز GM
استاندارد پردازشگرهای گاز GPA
استانداردهای انجمن هیدرولیک HI
استاندارد بین المللی انرژی اتمی IAEA
استانداردهای انجمن مهندسین کابل ICEA
استانداردهای مهندسین الکترونیک در زمینه برق و مخابرات IEEE
استاندارد کمیته بین‏المللی الکترونیک IEC
استاندارد مهندسان روشنایی IESNA
استاندارد بین المللی میکروالکترونیک IMAPS
استاندارد بین المللی تکنولوژی اطلاعات INCITS
استاندارد اتصالات الکترونیک IPS
استاندارد صنعت نفت ایران IPS
استاندارد ابزارآلات و سیستمهای اندازه‏گیری ISA
استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد ISO
استاندارد بین المللی ارتباطات رادیویی ITU-R
استاندارد بین المللی ارتباطات مخابراتی ITU-T
استانداردهای صنعتی ژاپنی JIS
استاندارد فنی اتصالات JTS1
استانداردهای نظامی MIL , DOD
استانداردهای دفاعی بریتانیا MOD
استاندارد شیرآلات و اتصالات MSS
استاندارد انجمن خوردگی NACE
استاندارد تکنولوژی اطلاعات NCITS
استاندارد تولیدکنندگان لوازم برقی NEMA
انجمن ملی ایمنی از آتش NFPA
استاندارد مربوط به هیدرولیک و سیالات NFPA
استاندارد بین المللی صنایع غذایی NSF
استاندارد ارتباطات حمل و نقل NTCIP
استاندارد لوله و اتصالات PFI
استاندارد لوله‏های پلاستیکی PPI
استاندارد انجمن مقاومت جوشکاری RWMA
استاندارد روکش کاری و محافظت سطوح امریکا SSPC
استاندارد کاغذ و کارتن امریکا TAPPI
استانداردهای آزمایشگاههای شیمی UL
09121713432====44659791 standard_es@yahoo.com

REZAEI
پاسخ
rezaeii


٢٠ AIAA انجمن هواپيمايي و هوانوردي *****

٢١ AIA-NAS انجمن صنايع هوا فضاي *****

٢٢ AIHA انجمن بهداشت صنعتي *****

٢٣ AIIM انجمن بين المللي اطلاع رساني و مديريت تصوير

٢٤ AISC موسسه سازه هاي فولادي *****

٢٥ AISI انجمن آهن و فولاد *****

٢٦ AIST انجمن تكنولوژي آهن و فولاد *****

٢٧ AMCA انجمن بين المللي كنترل و حركت هوا

٢٨ AMMI انجمن توسعه و بهبود ابزارآلات پزشكي

٢٩ ANS انجمن هسته اي *****

٣٠ ANSI مؤسسه استانداردهاي ملي *****

٣١ AOAC انجمن اداره شيميدانهاي تحليلي

عنوان انجمن رديف

٣٢ API مؤسسه نفت *****

٣٣ API

(REPORTS) انجمن مهندسي نفت ***** - گزارشات فني

٣٤ AREMAAREA

انجمن نگهداري و مهندسي راه آهن *****

٣٥ ARI-AHRI مؤسسه تهويه مطبوع و انجماد

٣٦ ARINC انجمن راديو هوانوردي

٣٧ AS استاندارد ملي استراليا

٣٨ ASA انجمن آكوستيك *****

٣٩ ASAE انجمن مهندسين كشاورزي *****

٤٠ ASCE انجمن مهندسين راه و ساختمان *****

وگرما

٤٢ ASHRAE

(HB)

گزارشات فني انجمن مهندسين تهويه مطبوع، سرما

وگرما

٤٣ font color=red *****

٤٤ ASME

(BPVC) انجمن مهندسين مكانيك *****- كد مخازن

٤٥ ASNT انجمن تست غيرمخرب *****

٤٦ ASQ انجمن كنترل كيفيت *****

٤٧ ASSE

(SAFETY) انجمن مهندسين ايمني *****

٤٨ ASSE

(SANITARY) انجمن مهندسي بهداشت *****

٤٩ ASTM انجمن تست و مواد *****

٥٠ AWPA انجمن محافظت از چوب *****

٥١ *****

٥٢ AWWA انجمن آبرساني *****

٥٣ BHMA انجمن سازندگان ابزار و يراق *****

٥٤ BP موسسه نفت بريتانيا

٥٥ BS مؤسسه استاندارد انگلستان

٥٦ CECC كميته قطعات الكترونيك اروپا

٥٧ CEMA انجمن سازندگان تجهيزات تسمه نقاله


٥٩ CENELEC كميته استانداردسازي الكتروتكنيك اروپا

٦٠ CEPT استاندارد پست و مخابرات اروپا

عنوان انجمن رديف

٦١ CFR مقررات كدهاي فدرال *****

٦٢
٦٣ CIE كميسيون بين المللي روشنايي

٦٤ CISPR كميته ويژه بين المللي استانداردهاي راديويي

٦٥ CMAA انجمن سازندگان بالابر *****

٦٦ CNIS استاندارد ملي چين

٦٧ CODEX استاندارد مواد غذايي

٦٨ CRD استانداردهاي شهرداري پايتخت كانادا

٦٩ CSA مؤسسه استاندارد كانادا

٧٠ CTI مؤسسه برج هاي خنك كننده

٧١
٧٢ DIN مؤسسه استاندارد آلمان

٧٣ DNV موسسه استاندارد نروژ

٧٤ DOD وزارت دفاع *****

٧٥ DOE وزارت انرژي *****

۷۶ DOT وزارت حمل و نقل *****

۷۷ DS-HD مؤسسه استاندارد دانمارك

٧٨ DVS انجمن جوشكاري آلمان

٧٩ DWA انجمن آب و فاضلاب آلمان

٨٠ EC- EEC ( شوراي اروپا ( اسناد كميسيون قانونگذاري

٨١ ECMA انجمن سازندگان كامپيوتر اروپا

٨٢ EEMUA انجمن كاربران مواد و تجهيزات مهندسي

٨٣ EIA-TIA انجمن صنايع الكترونيك *****

۸۴ EIGA انجمن گازهاي صنعتي اروپا

۸۵ EJMA انجمن توليدكنندگان اتصالات انبساطي

۸۶ EN استانداردهاي اتحاديه اروپا

۸۷ EPA سازمان حفاظت محيط زيست *****

۸۸ ESDU واحد اطلاعات علوم مهندسي انگليس

٨٩ ETSI استاندارد مخابرات اروپا

٩٠ فدرال *****

٩٢ FCC كميسيون مخابرات فدرال *****

٩٣ FDA انجمن غذا و داروي *****

٩٤ FEM تجهيزات حمل و ذخيره سازي فدراسيون اروپا

عنوان انجمن رديف

٩٥ FEMA آژانس فدرال مديريت بحران -اورژانس

٩٦ FMVSS استانداردهاي ايمني خودرو *****

٩٧ FORD استاندارد كارخانه خودرو فورد

٩٨ FREEDONIA شركت بين امللي تحقيقات بازار

٩٩ GM جنرال موتورز *****

١٠٠ GOST استاندارد ملي روسيه

١٠١ GPA انجمن تصفيه گاز *****

١٠٢ GPSA انجمن تامين كننده تجهيزات فرآوري گاز *****

١٠٣ HEI مؤسسه مبدلهاي حرارتي

١٠٤ HI مؤسسه هيدروليك *****

١٠٥ IACS انمجن ملي رده بندي حمل و نقل
مبلغ : تماس بگيريد
09121713432====44659791

rezaeii
پاسخ
rezaeee


آیا نیاز با استانداردهای مهندسی روز دنیا دارید؟

تهیه استانداردهای مکانیک ، مواد [ AA – AFNOR – ASME – ASQ – ASTM – HI – NACE – (NFPA) – SSPC ]

دانلود استانداردهای مخابرات ، برق والکترونیک CECC – CEPT- CENELEC – CISPR – EIA – ETSI – ICEA – IEC – IECQ – IEEE – IMAPS – INCITS]

دریافت استانداردهای مهندسی ، عمران ، سازه و تاسیسات [AISC – ACI – AES – AISC – AREA – ARI – ASA – ASCE ASHRAE – ASSE – AWS – AWWA – BHMA ]

مجموعه استانداردهای ملی [ANSI – BSI – CSA – DIN – JIS – SABS]

و Download بسیاری از استانداردهای دیگر …..09121713432

rezaeee
پاسخ